SENSITIVE PASTA DO ZĘBÓW - zmniejszenie nadwrażliwości i wzmocnienie szkliwa, 100ml

Cena:15.00

SENSITIVE PASTA DO ZĘBÓW - ZMNIEJSZENIE NADWRAŻLIWOŚCI I WZMOCNIENIE SZKLIWA ZĘBÓW, 100ml

Skutecznie wzmacniająca pasta do zębów SENSITIVE uzupełnia utratę minerałów oraz zmniejsza nadwrażliwość zębów.

Hydroksyapatyt – główny budulec emalii, działa identycznie jak plomba, uszczelnia mikropęknięcia na powierzchni szkliwa, wzmacniając go i zmniejszając nadwrażliwość zębów. Olejki eteryczne z rumianku niebieskiego i hiszpańskiej cytryny mają działanie antybakteryjne i antyseptyczne jak również pomagają zmniejszyć krwawienie dziąseł. Witaminy C, PP, E i flawonoidy w ekstrakcie z liści orzecha włoskiego mają działanie antyoksydacyjne. Kombinacja naturalnego enzymu z papai (papaina) z wybielającym komponentem Polydon® rozpuszcza nalot na zębach i widocznie rozjaśnia szkliwo, dzięki czemu powierzchnia zębów staje się idealnie gładka.

EFEKT
    Hydroksyapatyt wapnia wnika głęboko w uszkodzone szkliwo i wzmacnia je, działając identycznie jak plomba, dzięki czemu powierzchnia zęba staje się gładsza i bardziej odporna na działanie bakterii i kwasów. Zmniejsza nadwrażliwość zębów.
    Wysoce skuteczny antyseptyk Biosol® ma silne działania przeciwzapalne.
    Innowacyjna formuła Sp.White System® bezpiecznie wybiela oraz poleruje szkliwo na połysk.

SKŁADNIKI AKTYWNE
Hydroksyapatyt,
olejki eteryczne z rumianku niebieskiego i hiszpańskiej cytryny,
witaminy C, PP i E,
papaina,
Polydon®

Sposób użycia: niewielką ilość pasty nanosimy na szczoteczkę, następnie okrężnymi ruchami czyścimy zęby przez 2-3 minuty.

Składniki INCI: Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Hydrated Silica, Glycerin, Cellulose Gum, Sodium Coco-Sulfate, Aroma, PVP, Hydroxyapatite, o-Cymen-5-ol, Papain, Stevia Rebaudiana Extract, Lutein, Juglans Regia Leaf Extract, Menthyl Lactate, Chamomilla Recutita Oil, Citrus Limon Peel Oil, Limonene.

Pojemność - 100 ml

Status produktu – kosmetyk

Kraj pochodzenia: FEDERACJA ROSYJSKA

Facebook